SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Usta Puan Kazanabilirim?

ABS’nin programa üye bayilerinden yapacağınız belirli ABS markalı ürün alışverişleri size farklı oranlarda Usta Puan kazandırır. Satın aldığınız ürünlerin bilgileri bayiniz tarafından sisteme girildikten sonra, puanlarınızı hesabınıza aktarabilmek için www.alcimabs.com sitesindeki hesabınıza giriş yapmalısınız. Adınıza tanımlanmış puanları kontrol edip onayladıktan sonra Usta Puan’larınız hesabınıza eklenir ve kullanımınıza sunulur.

Biriken Usta Puan’larımı nasıl harcayabilirim?

Alçının Ustaları Kulübü’nün anlaşmalı olduğu Multinet Gift platformunun geniş üye işyeri ağı sayesinde, biriken puanlarınızı A’dan Z’ye pek çok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hesabınıza giriş yapıp, biriken puanlarınızı kullanmak için sipariş vermek…
Multinet Gift anlaşmalı noktalar için tıklayınız

Hesabıma giriş şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Üzülmeye hiç gerek yok, şifrenizi unutmanız size hiçbir şey kaybettirmez. Yapmanız gereken tek şey, şifrenizi girdiğiniz ekranın altında bulunan “Şifremi unuttum” düğmesine basmak. Şifreniz tekrar kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecektir.

Programa üye bayilerinizi nereden öğrenebilirim?

Puan kazanabilmek için ABS Alçının Ustaları Kulübü’ne üye bayilerimizden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yaşadığınız şehirdeki üye bayilerimizin bilgilerine ulaşmak için iletişim formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir. İlgili bayilerimizin listesi tarafınıza en kısa zamanda ulaştırılacaktır.

Siparişimi verdim, hediye çekim ne zaman gelecek?

Hediye Çekinizi talep ettiğiniz günü takip eden ilk pazartesi günü siparişiniz ABS tarafından işleme alınacak ve en geç takip eden Cuma gününe kadar adresinize teslim edilecek. Kartınızın bakiyesi yine aynı Cuma gününe kadar yüklenecektir.

Belirtilen süre içerisinde kartım gelmedi, ne yapmalıyım?

Kartınız yukarıda belirtilen sürede ulaşmadığı taktirde bayinize başvurabilirsiniz.

Hediye çeklerimi nasıl kullanacağım?

ABS Alçının Ustaları Kulübü’ne üye olduğunuzda belirli ABS ürünlerinden Usta Puan’lar kazanırsınız. Usta Puan’larınız birikerek baraj miktarlara ulaştığında 150 TL, 200 TL, 250 TL, 500 TL, 1.000 TL ve 1.500 TL’lik hediye çekleri kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediye çeklerini kullanabilmeniz için üye sistemimiz içerisinden sipariş vermeniz yeterlidir. Hediye çekleri anlaşmalı firmamız Multinet Gift üzerinden temin edilecektir.

Multinet Giftcard’ınız ilk siparişinizde üye olurken beyan ettiğiniz adresinize kargo ile gönderilecektir. Daha sonra yapacağınız siparişlerinizde ise hediye çekiniz önceden gönderilmiş olan karta yüklenecektir. Bu sebeple lütfen Giftcard’ınızı saklayınız.

Kullanım kolaylığı, Türkiye’nin dört bir yanındaki geniş mağaza ağı ve alışveriş alışkanlıklarınız doğrultusunda size en iyi seçenekleri sunan Multinet Giftcard ile hediye çeklerinizi dilediğiniz ürün için kullanabilirsiniz.