ABS Alçının Ustaları Kulübü

Alçının Ustaları Kulübü, en sevdiğiniz ABS Alçı ürünlerini kullanırken, hiç bir ekstra zahmete girmeden birbirinden değerli hediyeleri ve fırsatları ayağınıza kadar getiren; siz değerli ustalarımıza özel bir kulüp programıdır. Üye bayilerimizden yapacağınız belirli ABS markalı ürün alışverişlerinden Usta Puan’lar kazanabilecek, biriken puanlarınızla Türkiye’nin dört bir tarafında yüzlerce mağazadan alışveriş yapabileceksiniz.

81 ilde 30.000’e varan üye noktasında her ihtiyacınız için Multinet Gift…

Usta Puan’larınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda Multinet Gift’e dönüştürüp, anlaşmalı üye iş yerlerinde Multinet Giftcard’ınızı kullanarak tercihlerinize en uygun hizmeti alma özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.
Multinet Giftcard’ınız ilk siparişinizde üye olurken beyan ettiğiniz adresinize kargo ile gönderilecektir. Daha sonra yapacağınız siparişlerinizde ise hediye çekiniz daha önce gönderilmiş olan karta yüklenecektir. Bu sebeple lütfen Giftcard’ınızı saklayınız.
Multinet Giftcard kullanıcıları, Multinet’in 81 ilde 30.000’e yakın üye noktası bulunan; Türkiye’nin en yaygın üye iş yeri ağı ile, restoran, cafe, market, otel ve mağazalarda çok farklı ihtiyaçları karşılayan güvenli, hızlı ve kolay çözüm olanaklarını kullanabilir.

logo multinet

Multinet Gift anlaşmalı noktalar için tıklayınız